Gossip Girl, Heroes, Lost, Dexter, Prison Break, Hello Kitty, Betty Boop, Fashion

PříjemFAQRegistracePřihlášení

Share | 

Lví král: Návrat do Lví země (cz)

Goto down 
AutorZpráva
Andyna6

Female Poeet p?íspivku : 219
Registration date : 07. 05. 09

PříspěvekPředmět: Lví král: Návrat do Lví země (cz)   Thu Oct 22, 2009 10:50 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
mrazoj

Female Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 19. 11. 09

PříspěvekPředmět: Co mám dělat?   Thu Nov 19, 2009 4:22 am

Ahoj, nejdřív musím opravdu pochválit vaše stránky. Jsou tu opravdu všechny hry, které jsem sháněla. Mám ale prosbu - když stáhnu lvího krále, po extrahování to mo mě chce vložit CD do mechaniky - co mám dělat, když CD nemám? Dík za odpověď
Návrat nahoru Goto down
Andyna6

Female Poeet p?íspivku : 219
Registration date : 07. 05. 09

PříspěvekPředmět: Re: Lví král: Návrat do Lví země (cz)   Thu Nov 19, 2009 11:25 am

mrazoj napsal:
Ahoj, nejdřív musím opravdu pochválit vaše stránky. Jsou tu opravdu všechny hry, které jsem sháněla. Mám ale prosbu - když stáhnu lvího krále, po extrahování to mo mě chce vložit CD do mechaniky - co mám dělat, když CD nemám? Dík za odpověď

Musíš mít tenhle program,tak si ho nejdřív stáhni : [You must be registered and logged in to see this link.]

a pak ho v něm otevřít.to uděláš tak,že otevřeš program,ten program ti nevyskočí,ale ukáže se ti dole vpravo na panelu jen ikona.na tu klikneš pravým tl.myši,dáš virtuální cd/dvd rom-žádné zařízení-připojit program a najdeš tu hru,to iso který chceš nainstalovat.Pak instalačka by měla začít sama Very Happy když to pořád bude chtít CD,musíš tu hru nejspíš vypálit,až to nainstaluješ z vypáleného cd,jsi do D,prozkoumat-a tam musíš najít složku s názvem crack.Tu otevři,ten crack zkopíruj,jdi do C:program files-kde je ta hra nainstalovaná a tam klikneš na prázdný místo někam pravým tl.myši-vložit-kopírovat a nahradit a je to lol! od tý doby by měla být hra plná...hodně štěstí...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Lví král: Návrat do Lví země (cz)   

Návrat nahoru Goto down

Lví král: Návrat do Lví země (cz)
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Biggest Dream :: Games :: Other games-
Přejdi na: